Умови участі в торгах на право користування надрами в системі ПроЗорро

Ще не так давно, для того, щоб отримати право на користування надрами, потрібно було зібрати величезний перелік документів й витратити на весь цей процес дуже багато час. Більш того, час був не основною проблемою. Дуже багато залежало від того, чи змогли ви домовитися з відповідними людьми, які можуть видати відповідний дозвіл. Відповідно, корупційна складова в цьому напрямку досягла максимальних  показників.

В зв’язку з цим був запущений тестовий проект, згідно якого надання подібних прав почало виставлятися на аукціоні. Саме по такому принципу дана система працює й сьогодні. Важливо зазначити, що подібні торги чітко контролюються системою ProZorro. Відповідно, ніяких маніпуляцій та сірих схем не допускається.

В цьому можна впевнитися, якщо перейти на сайт megasale.com.ua й більш детально дізнатися про те, що собою представляє ПроЗорро та як цей механізм працю в сьогоднішніх реаліях.

Основні вимоги до кандидатів на участь в торгах

Якщо у випадку з торгами з продажу електроніки, транспортних засобів та тому подібних лотів достатньо правильно оформити заявку, то тут ситуація вже більш серйозна. Враховуючи той момент, що мова йде про більш серйозний напрям, є певний перелік обов’язкових вимог до кожного з кандидатів.

Мова йде про такі моменти, як:

  • Відсутність заборгованостей – мова йде про можливі кредитні та інші зобов’язання. Особлива увага приділяється можливим простроченням по сплаті;
  • Прозорість документації – перед тим, як система дозволить вам стати учасником торгів, вона детально перевірить всі вказанні вами дані на відповідність. Якщо хоч один пункт не буде сходитися, то стати учасником торгів у вас не вийде;
  • Досвід – цей момент зазвичай не надає ніяких переваг, але у випадку з наданням права на користування земельними надрами цей пункт не розповсюджується.

Звертати увагу потрібно на все, починаючи з вибору електронного майданчика. Дуже добре користувачі відгукуються про сайт Української універсальної біржі, де кожен з учасників знаходиться в рівних умовах і не отримує ніяких привілей.

В будь-якому випадку, система ProZorro завжди надає змогу оскаржити вибір переможця аукціону. У випадку, якщо в діях організатора торгів буде знайдено певні порушення, то ситуація може перевернутися вже на вашу користь.Опубликовано 11.01.2021 lucid в категории "Блог